دانشگاه کاشان

چهارمین کنفرانس بین المللی جبر محاسباتی، نظریه‌ی محاسباتی اعداد و کاربردها (یادبود پروفسور علی‌رضا اشرفی)

۱۳ الی ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۲

برنامه زمانی جلسه و ارائه های کنفرانس

جهت مشاهده اسامی مقاله های پذیرش شده پوستری اینجا کلیک کنید.
جهت مشاهده جدول برنامه زمانی و نشانی اتاق‌های آنلاین کنفرانس اینجا کلیک کنید.

مشاهده برنامه زمانی سه شنبه 13ام تیرماه 1402
مشاهده برنامه زمانی چهار شنبه 14ام تیرماه 1402
مشاهده برنامه زمانی پنج شنبه 15ام تیرماه 1402

قابل توجه کلیه شرکت کنندگان محترم کنفرانس

جهت ارسال فایل ارائه، پوستر و فیلم سخنرانی اینجا کلیک کنید.


دانلود نمونه فایل ارائه مقاله‌ها

دانلود نمونه فایل پاورپوینت سخنرانی فارسی
دانلود نمونه فایل پاورپوینت سخنرانی انگلیسی
دانلود نمونه فایل پاورپوینت پوستر فارسی
دانلود نمونه فایل پاورپوینت پوستر انگلیسی

درباره همایش

متاسفانه به دلیل فوت غم انگیز و ناگهانی دانشمند جهانی، فرهیخته و عالم پروفسور سید علی رضا اشرفی دبیر علمی کنفرانس، زمان این کنفرانس از اسفند ۱۴۰۱ به تیر ۱۴۰۲ تغییر یافت.
لینک گروه کنفرانس در پیام رسان ایتا: https://eitaa.com/joinchat/2194080081C5e1228c556

کاور همایش چهارمین همایش جبر محاسباتی، نظریه‌ی محاسباتی اعداد و کاربردها برگزاری چهارمین همایش جبر محاسباتی، نظریه‌ی محاسباتی اعداد و کاربردها (یادبود پروفسور علی‌رضا اشرفی) در تاریخ ۱۳ الی ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۲
بسیار خوشحالیم که برگزاری چهارمین همایش جبر محاسباتی، نظریه‌ی محاسباتی اعداد و کاربردها را در تاریخ ۱۳ الی ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۲ به اطلاع علاقه‌مندان برسانیم.

همایش‌های اول، دوم و سوم از این سری در سال‌های ۱۳۹۳ (۲۶ الی ۲۸ آذر)، ۱۳۹۴ (۲۱ الی ۲۳ مهر ماه) و ۱۳۹۷ (۲۱ الی ۲۳ آذر ماه) در دانشگاه کاشان برگزار شده و این چهارمین همایش از این مجموعه است. این همایش تمامی مباحث جبر محاسباتی، جبر کامپیوتری، نظریه‌ی محاسباتی اعداد و کاربردهای آن‌ها را پوشش می‌دهد.
سخنرانی‌های این سمینار به صورت حضوری اما پوستر ها به درخواست ارائه دهنده با ارسال کپی می تواند آنلاین ارائه شود. از علاقه‌مندان دعوت می‌شود مقالات خود را برای این همایش ارسال کنند.

غلامحسین فتح تبار فیروزجایی،
دبیر کمیته‌ی علمی همایش


زمان‌بندی همایش

جهت دانلود فایل تمپلیت فارسی مقالات اینجا را لمس کنید.
جهت دانلود فایل تمپلیت انگلیسی مقالات اینجا را لمس کنید.

اهداف همایش

جبر محاسباتی بخش مهمی از تحقیقات امروزه علم ریاضی را تشکیل می دهد. به دلیل اهمیت این بخش از ریاضیات، دانشکده علوم ریاضی دانشگاه کاشان سری همایش های جبر محاسباتی، نظریه محاسباتی اعداد و کاربرد های آن ها را در سال های اخیر تدارک دیده است. جبر محاسباتی معمولا به عنوان بخشی از جبر کامپیوتری در نظر گرفته می شود و در بسیاری از علوم مانند فیزیک، شیمی، زیست شناسی، کد، رمز، شبکه های پیچیده، الکترونیک و علوم کامپیوتر کاربرد دارد. این کاربرد ها، پژوهشگران این بخش از علم را نیازمند به درک بهتر از آثار و تحولات جاری در جبر محاسباتی می کند. هدف این همایش تبادل یافته های پژوهشی بین محققین جبر محاسباتی و زمینه های مربوطه است و می تواند فرصت مناسبی برای آشنایی دانشجویان با موضوعات جدید پژوهشی در این زمینه باشد. همایش سال جاری با کمک های علمی انجمن ریاضی ایران و دانشگاه کوفه برگزار می شود.

برخی از موضوعات اصلی این همایش از قرار زیر هستند: