دانشگاه کاشان

چهارمین کنفرانس بین المللی جبر محاسباتی، نظریه‌ی محاسباتی اعداد و کاربردها (یادبود پروفسور علی‌رضا اشرفی)

۱۳ الی ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۲

قابل توجه کلیه شرکت کنندگان محترم کنفرانس

از کلیه شرکت کنندگان محترم در چهارمین کنفرانس جبر محاسباتی، نظریه محاسباتی اعداد و کاربردها که مقالات آنها به صورت سخنرانی یا پوستر پذیرفته شده است، درخواست می شود فایل ارائه مقاله خود را بر اساس دستورالعملی که در ادامه شرح داده خواهد شد، تهیه نموده و از طریق منوی ارسال فایل ارائه، فایل ارائه خود را بارگذاری نمایند.
لازم به ذکر است که گواهی شرکت در کنفرانس تنها برای افرادی صادر می‌ شود که فایل ارائه خود را ارسال و در جلسه حضور یابند. برای تهیه فایل ارائه از نسخه پاورپوینت که نمونه آن‌ها در صفحه اصلی قرار گرفته است، استفاده کنید.
همچنین برای ضبط ویدئو می‌توانید از نرم افزار ZD soft screen recorder یا هر نرم افزار ضبط صفحه نمایش استفاده کنید. توجه کنید که نویسندگانی که مقاله شان به صورت سخنرانی پذیرش شده است، لازم است از ارائه خود فیلمی به مدت زمان حداکثر 15 دقیقه و حجم حداکثر 35 مگابایت با فرمت MP4 و همچنین نویسندگانی که مقاله شان به صورت پوستر پذیرش شده است، لازم است از ارائه خود فیلمی به مدت زمان 3 تا 5 دقیقه و حجم حداکثر 20 مگابایت با فرمت MP4 تهیه و بارگذاری نمایند. همچنین راهنمای ساده نصب این نرم افزار و نحوه ضبط از صفحه نمایش را می توانید از اینجا دریافت کنید.
دقت داشته باشید که:
سخنرانی در محیطی آرام و فاقد هر گونه صدای زمینه و با صدای رسا و واضح انجام شود.
فایل ارائه به صورت تمام صفحه ضبط شود و صفحه‌ای غیر از فایل ارائه مانند دسکتاپ، صفحه وب، انواع پیغامهای حبابی و ... ضبط نگردد.
پس از تهیه ویدئو، در صورتی که حجم آن بالاتر از 35 مگابایت بود، می‌توانید با استفاده از نرم افزارهای کاهش حجم، اندازه ویدئو را به حداکثر 35 مگابایت کاهش دهید.
مهلت ارسال فایل ارائه برای آن دسته از شرکت کنندگان محترم که مقاله شان تاکنون پذیرفته شده است حداکثر چهار شنبه 7 تیر است.